
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ω |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Packaging | Bag |
| Frequency | 14.31818 MHz |
Stock: 15
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07757
Ext.Price$0.07757
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07757 | $0.07757 |
| 10 | $0.06914 | $0.69140 |
| 50 | $0.06163 | $3.08150 |
| 100 | $0.05227 | $5.22700 |
| 500 | $0.04433 | $22.16500 |
| 1000 | $0.04190 | $41.90000 |
| 3000 | $0.03961 | $118.83000 |
| 5000 | $0.03744 | $187.20000 |
