
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Packaging | Bag |
| Frequency | 24 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
