
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Packaging | Bag |
| Frequency | 25 MHz |
Stock: 154
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11520
Ext.Price$0.11520
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11520 | $0.11520 |
| 10 | $0.05760 | $0.57600 |
| 50 | $0.05119 | $2.55950 |
| 100 | $0.04549 | $4.54900 |
| 500 | $0.03975 | $19.87500 |
| 1000 | $0.03473 | $34.73000 |
| 3000 | $0.03295 | $98.85000 |
| 5000 | $0.03126 | $156.30000 |
| 10000 | $0.02940 | $294.00000 |
