
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 250 Ω |
| Height - Seated (Max) | 6 mm |
| Packaging | Bag |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Frequency | 6.7458 MHz |
Stock: 408
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05626
Ext.Price$0.05626
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05626 | $0.05626 |
| 10 | $0.04990 | $0.49900 |
| 50 | $0.04426 | $2.21300 |
| 100 | $0.03945 | $3.94500 |
| 500 | $0.03516 | $17.58000 |
| 1000 | $0.03133 | $31.33000 |
| 3000 | $0.02906 | $87.18000 |
| 5000 | $0.02695 | $134.75000 |
