

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 80 Ω |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 160
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26275
Ext.Price$0.26275
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26275 | $0.26275 |
| 10 | $0.20813 | $2.08130 |
| 50 | $0.18085 | $9.04250 |
| 100 | $0.15714 | $15.71400 |
