

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 40 Ω |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 485
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26342
Ext.Price$0.26342
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26342 | $0.26342 |
| 10 | $0.20870 | $2.08700 |
| 50 | $0.18132 | $9.06600 |
| 100 | $0.15753 | $15.75300 |
| 500 | $0.14443 | $72.21500 |
| 1000 | $0.13648 | $136.48000 |
