
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kΩ |
| Height - Seated (Max) | 8 mm |
| Packaging | Bag |
| Frequency | 32.768 kHz |
Stock: 343
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07382
Ext.Price$0.07382
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07382 | $0.07382 |
| 10 | $0.06602 | $0.66020 |
| 50 | $0.05904 | $2.95200 |
| 100 | $0.05331 | $5.33100 |
| 500 | $0.04813 | $24.06500 |
| 1000 | $0.04346 | $43.46000 |
| 3000 | $0.04012 | $120.36000 |
| 5000 | $0.03704 | $185.20000 |
