

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Oscillator |
| Impedance | 60 Ω |
| Frequency | 14.31818 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 56
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03811
Ext.Price$0.03811
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03811 | $0.03811 |
| 10 | $0.03384 | $0.33840 |
| 50 | $0.03005 | $1.50250 |
| 100 | $0.02645 | $2.64500 |
| 500 | $0.02328 | $11.64000 |
| 1000 | $0.02168 | $21.68000 |
| 3000 | $0.02019 | $60.57000 |
| 5000 | $0.01891 | $94.55000 |
