

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 10 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Oscillator |
| Impedance | 60 Ω |
| Frequency | 20 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 74
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06691
Ext.Price$0.06691
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06691 | $0.06691 |
| 10 | $0.05938 | $0.59380 |
| 50 | $0.05270 | $2.63500 |
| 100 | $0.04628 | $4.62800 |
| 500 | $0.04064 | $20.32000 |
| 1000 | $0.03921 | $39.21000 |
| 3000 | $0.03783 | $113.49000 |
| 5000 | $0.03567 | $178.35000 |
