

| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Capacitance | 20 pF |
| Impedance | 40 Ω |
| Frequency Stability | 100 ppm |
| Packaging | Reel |
| Features | Oscillator |
Stock: 1020
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11654
Ext.Price$0.11654
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11654 | $0.11654 |
| 10 | $0.05827 | $0.58270 |
| 50 | $0.05236 | $2.61800 |
| 100 | $0.04705 | $4.70500 |
| 500 | $0.04255 | $21.27500 |
| 1000 | $0.03848 | $38.48000 |
| 3000 | $0.03479 | $104.37000 |
| 5000 | $0.02940 | $147.00000 |
