

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Features | Oscillator |
| Impedance | 40 Ω |
| Frequency | 27 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 34
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03994
Ext.Price$0.03994
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03994 | $0.03994 |
| 10 | $0.03568 | $0.35680 |
| 50 | $0.03187 | $1.59350 |
| 100 | $0.02824 | $2.82400 |
| 500 | $0.02503 | $12.51500 |
| 1000 | $0.02248 | $22.48000 |
| 3000 | $0.02019 | $60.57000 |
| 5000 | $0.01891 | $94.55000 |
