
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Compliant |
| Min Input Voltage | 11 V |
| Max Output Current | 500 mA |
| Max Input Voltage | 32 V |
| Isolation Voltage | 1.5 kV |
| Output Power | 4 W |
| Efficiency | 91 % |
| Voltage - Output 1 | 9 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
