KUS1693442020
Manufacturer:
KYX
Mfr.Part #:
KUS1693442020
Datasheet:
Description:
Resonators HC-49S Through Hole Frequency:16.9344 MHz Frequency Stability:20 ppm 20 pF -20 °C 70 °C
ParameterValue
RoHSCompliant
Frequency16.9344 MHz
Max Operating Temperature70 °C
Min Operating Temperature-20 °C
Capacitance20 pF
Impedance60 Ω
Frequency Stability20 ppm