
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 2.45 GHz |
| Packaging | Reel |
| Impedance | 50 Ω |
| Bandwidth | 50 MHz |
Stock: 26574
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14363
Ext.Price$0.14363
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14363 | $0.14363 |
| 10 | $0.11456 | $1.14560 |
| 50 | $0.10520 | $5.26000 |
| 100 | $0.09660 | $9.66000 |
| 500 | $0.08387 | $41.93500 |
| 1000 | $0.07883 | $78.83000 |
| 3000 | $0.06844 | $205.32000 |
| 5000 | $0.05942 | $297.10000 |
