
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 5.375 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 1.5 dB |
| Bandwidth | 475 MHz |
| Max Frequency | 5.85 GHz |
Stock: 692
Distributors
pcbx
Unit Price$0.24950
Ext.Price$0.24950
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24950 | $0.24950 |
| 10 | $0.22234 | $2.22340 |
| 50 | $0.19814 | $9.90700 |
| 100 | $0.17249 | $17.24900 |
| 500 | $0.15016 | $75.08000 |
| 1000 | $0.14063 | $140.63000 |
| 3000 | $0.13171 | $395.13000 |
