

| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 5.51 GHz |
| Insertion Loss (dB) | 2.2 dB |
| Max Frequency | 5.875 GHz |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Bandwidth | 363 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
