
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 500 kHz |
| Max Supply Voltage | 16 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
Stock: 1381
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06739
Ext.Price$0.06739
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06739 | $0.06739 |
| 10 | $0.05981 | $0.59810 |
| 50 | $0.05309 | $2.65450 |
| 100 | $0.04667 | $4.66700 |
| 500 | $0.04103 | $20.51500 |
| 1000 | $0.03891 | $38.91000 |
| 3000 | $0.03690 | $110.70000 |
| 5000 | $0.03499 | $174.95000 |
