LQH3NPN220MM0L
Manufacturer:
Murata
Mfr.Part #:
LQH3NPN220MM0L
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors 1212(3030 Metric) SMD/SMT 22 µH 20 % 410 mA 510 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)1.5 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Self Resonant Frequency28 MHz
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)510 mΩ
ShieldingShielded
Inductance22 µH
Core MaterialFerrite
Current Rating410 mA