

| Parameter | Value |
|---|---|
| Current Rating | 360 mA |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 6 days ago) |
| Inductance | 4.3 nH |
| Manufacturer Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 6 days ago) |
| DC Resistance (DCR) | 350 mΩ |
| Tolerance | 3 % |
| Self Resonant Frequency | 6.5 GHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Shielding | Unshielded |
| RoHS | Compliant |
| Q Factor | 17 |
| Packaging | Reel |
| Type | Thin Film |
Stock: 4688
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06882
Ext.Price$0.06882
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06882 | $0.06882 |
| 10 | $0.02693 | $0.26930 |
| 50 | $0.02360 | $1.18000 |
| 100 | $0.02069 | $2.06900 |
| 500 | $0.01833 | $9.16500 |
| 1000 | $0.01624 | $16.24000 |
| 3000 | $0.01527 | $45.81000 |
| 5000 | $0.01436 | $71.80000 |
| 10000 | $0.01128 | $112.80000 |
