
| Parameter | Value |
|---|---|
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Output Voltage | 18 V |
| Output Type | Adjustable |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Positive |
| Packaging | Reel |
| Output Current | 80 µA |
| Max Input Voltage | 1.252 V |
| Min Input Voltage | 1.23 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
