
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 kΩ |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 4 |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 12.5 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
| Drive Level | 100 nW |
Stock: 1517
Distributors
pcbx
Unit Price$0.26179
Ext.Price$0.26179
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26179 | $0.26179 |
| 10 | $0.23401 | $2.34010 |
| 50 | $0.20918 | $10.45900 |
| 100 | $0.18303 | $18.30300 |
| 500 | $0.16015 | $80.07500 |
| 1000 | $0.14535 | $145.35000 |
| 3000 | $0.13191 | $395.73000 |
| 5000 | $0.12426 | $621.30000 |
