

| Parameter | Value |
|---|---|
| Memory Size | 256 Mb |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 1.866 GHz |
| Max Operating Temperature | 95 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Packaging | Tray |
| Min Supply Voltage | 1.35 V |
| Max Supply Voltage | 1.35 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
