| Parameter | Value |
|---|---|
| Memory Size | 8 Gb |
| Core Architecture(core/core processor) | ARM Cortex A53 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Box |
| Number of USB Channels | 3 |
| ADC Resolution | 10 bit |
| Number of Ethernet Channels | 1 |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Data Bus Width | 64 bit |
| USB Standard | USB 2.0, USB 3.0 |
| Max Clock Frequency | 1.2 GHz |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$659.25302
Ext.Price$659.25302
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $659.25302 | $659.25302 |
| 10 | $647.03061 | $6470.30610 |
| 25 | $635.03098 | $15875.77450 |
