

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kΩ |
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 1.4986 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 889 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 6 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| Drive Level | 100 nW |
Stock: 14996
Distributors
pcbx
Unit Price$0.27091
Ext.Price$0.27091
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27091 | $0.27091 |
| 10 | $0.23996 | $2.39960 |
| 50 | $0.21254 | $10.62700 |
| 100 | $0.18326 | $18.32600 |
| 500 | $0.15801 | $79.00500 |
| 1000 | $0.15164 | $151.64000 |
| 3000 | $0.14553 | $436.59000 |
| 5000 | $0.13700 | $685.00000 |
