
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70 kΩ |
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 1.4986 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 889 µm |
| Packaging | Reel |
| Lead Free | Lead Free |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 0.002 % |
| Load Capacitance | 9 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| Drive Level | 100 nW |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
