

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ω |
| Height - Seated (Max) | 0.75 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 12 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Mounting Style | Surface Mount |
| lead free status | Contains Lead |
| rohs status | Compliant |
| Drive Level | 10 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 1278
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40694
Ext.Price$0.40694
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40694 | $0.40694 |
| 10 | $0.34368 | $3.43680 |
| 25 | $0.32614 | $8.15350 |
| 50 | $0.30949 | $15.47450 |
| 100 | $0.29580 | $29.58000 |
| 300 | $0.28135 | $84.40500 |
| 500 | $0.26760 | $133.80000 |
| 1000 | $0.24576 | $245.76000 |
| 3000 | $0.22570 | $677.10000 |
| 5000 | $0.21117 | $1055.85000 |
