

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Height | 609.6 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 30 MHz |
| Frequency Stability | 15 ppm |
| Frequency Tolerance | 15 ppm |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Drive Level | 1 µW |
Stock: 324
Distributors
pcbx
Unit Price$0.67625
Ext.Price$0.67625
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67625 | $0.67625 |
| 10 | $0.57879 | $5.78790 |
| 25 | $0.54985 | $13.74625 |
| 50 | $0.52236 | $26.11800 |
| 100 | $0.49928 | $49.92800 |
| 300 | $0.46490 | $139.47000 |
| 500 | $0.43288 | $216.44000 |
| 1000 | $0.40307 | $403.07000 |
| 3000 | $0.37531 | $1125.93000 |
