

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Height - Seated (Max) | 1.5 mm |
| Length | 5.0038 mm |
| Width | 3.2004 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 1.4986 mm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 3.2 mm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 165
Distributors
pcbx
Unit Price$0.41923
Ext.Price$0.41923
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41923 | $0.41923 |
| 10 | $0.33600 | $3.36000 |
| 25 | $0.30726 | $7.68150 |
| 50 | $0.28098 | $14.04900 |
| 100 | $0.25695 | $25.69500 |
| 300 | $0.24279 | $72.83700 |
| 500 | $0.22941 | $114.70500 |
| 1000 | $0.21718 | $217.18000 |
