
| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 300 Ω |
| Height - Seated (Max) | 1.5 mm |
| Length | 5 mm |
| Width | 3.2004 mm |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Height | 1.4986 mm |
| Packaging | Reel |
| Depth | 3.2 mm |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Frequency | 8 MHz |
| Frequency Stability | 150 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.005 % |
| Load Capacitance | 8 pF |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 2722
Distributors
pcbx
Unit Price$0.33494
Ext.Price$0.33494
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33494 | $0.33494 |
| 10 | $0.29742 | $2.97420 |
| 50 | $0.26410 | $13.20500 |
| 100 | $0.23991 | $23.99100 |
| 500 | $0.21794 | $108.97000 |
| 1000 | $0.19798 | $197.98000 |
| 3000 | $0.18479 | $554.37000 |
| 5000 | $0.17248 | $862.40000 |
