
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | 25 ppm |
| Frequency | 50 MHz |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
Stock: 5126
Distributors
pcbx
Unit Price$0.61008
Ext.Price$0.61008
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.61008 | $0.61008 |
| 10 | $0.48864 | $4.88640 |
| 25 | $0.44582 | $11.14550 |
| 50 | $0.40676 | $20.33800 |
| 100 | $0.37112 | $37.11200 |
| 300 | $0.35226 | $105.67800 |
| 500 | $0.33436 | $167.18000 |
| 1000 | $0.31438 | $314.38000 |
