
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Peak Pulse Current | 9 A |
| Clamping Voltage | 13 V |
| Breakdown Voltage | 3.4 V |
| Peak Pulse Power | 5 kW |
| Polarity | Bidirectional |
| Packaging | Reel |
| Working Voltage | 3.3 V |
Stock: 5513
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06086
Ext.Price$0.06086
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06086 | $0.06086 |
| 10 | $0.03043 | $0.30430 |
| 50 | $0.02790 | $1.39500 |
| 100 | $0.02558 | $2.55800 |
| 500 | $0.02345 | $11.72500 |
| 1000 | $0.02150 | $21.50000 |
| 3000 | $0.01971 | $59.13000 |
| 5000 | $0.01807 | $90.35000 |
| 10000 | $0.01656 | $165.60000 |
