
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Unidirectional |
| Working Voltage | 3.3 V |
| Peak Pulse Current | 11 A |
| Number of Channels | 4 |
| Breakdown Voltage | 5 V |
| Clamping Voltage | 4.5 V |
| Voltage ESD Contact | 25 kV |
| Voltage ESD Air Gap | 25 kV |
| Diode Capacitance | 0.8 pF |
Stock: 1266
Distributors
pcbx
Unit Price$0.41293
Ext.Price$0.41293
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41293 | $0.41293 |
| 10 | $0.25563 | $2.55630 |
| 50 | $0.18552 | $9.27600 |
| 100 | $0.16329 | $16.32900 |
| 500 | $0.13930 | $69.65000 |
| 1000 | $0.11883 | $118.83000 |
| 3000 | $0.09720 | $291.60000 |
| 5000 | $0.07951 | $397.55000 |
| 10000 | $0.07951 | $795.10000 |
