

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 13 V |
| Number of Channels | 4 |
| Packaging | Reel |
| Working Voltage | 5 V |
| Peak Pulse Current | 2.5 A |
| Breakdown Voltage | 6.8 V |
| Polarity | Unidirectional |
| Peak Pulse Power | 30 W |
| Voltage ESD Contact | 20 kV |
| Diode Capacitance | 16 pF |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
