
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2 mm |
| Color | Beige |
| Connector Type | Housing |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 1125
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08698
Ext.Price$0.08698
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08698 | $0.08698 |
| 10 | $0.04349 | $0.43490 |
| 50 | $0.04022 | $2.01100 |
| 100 | $0.03720 | $3.72000 |
| 500 | $0.03440 | $17.20000 |
| 1000 | $0.03182 | $31.82000 |
| 3000 | $0.03018 | $90.54000 |
| 5000 | $0.02862 | $143.10000 |
| 10000 | $0.02715 | $271.50000 |
