
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Power Rating | 50 W |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Min Input Voltage | 90 V |
| Output Current | 4.2 A |
| Output Type | Adjustable |
| Max Input Voltage | 264 V |
| Current - Output 1 | 3 A |
| Efficiency | 85 % |
| Voltage - Output 1 | 15 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
