



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 30 V |
| Min Supply Voltage | 8 V |
| Switching Frequency | 50 kHz |
Stock: 59
Distributors
pcbx
Unit Price$0.58608
Ext.Price$0.58608
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58608 | $0.58608 |
| 10 | $0.47299 | $4.72990 |
| 25 | $0.44346 | $11.08650 |
| 50 | $0.41578 | $20.78900 |
| 100 | $0.36220 | $36.22000 |
| 300 | $0.34470 | $103.41000 |
| 500 | $0.32805 | $164.02500 |
| 1000 | $0.31021 | $310.21000 |
