
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Crimp |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2 mm |
| Gender | Plug |
| Number of Positions | 22 |
| Number of Rows | 2 |
Stock: 1808
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13469
Ext.Price$0.13469
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13469 | $0.13469 |
| 10 | $0.12693 | $1.26930 |
| 50 | $0.11962 | $5.98100 |
| 100 | $0.11380 | $11.38000 |
| 500 | $0.10826 | $54.13000 |
| 1000 | $0.10299 | $102.99000 |
| 3000 | $0.09798 | $293.94000 |
| 5000 | $0.09320 | $466.00000 |
