
| Parameter | Value |
|---|---|
| Termination | Crimp |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2 mm |
| Gender | Plug |
| Number of Positions | 4 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 4621
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20400
Ext.Price$0.20400
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20400 | $0.20400 |
| 10 | $0.16214 | $1.62140 |
| 50 | $0.14127 | $7.06350 |
| 100 | $0.12309 | $12.30900 |
| 500 | $0.11301 | $56.50500 |
| 1000 | $0.10699 | $106.99000 |
