
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Pitch | 2 mm |
| Number of Positions | 8 |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 207
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09306
Ext.Price$0.09306
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09306 | $0.09306 |
| 10 | $0.07687 | $0.76870 |
| 50 | $0.06880 | $3.44000 |
| 100 | $0.06548 | $6.54800 |
| 500 | $0.05843 | $29.21500 |
| 1000 | $0.05563 | $55.63000 |
| 3000 | $0.05148 | $154.44000 |
