
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Power Rating | 15 W |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Min Input Voltage | 90 V |
| Output Current | 150 mA |
| Max Input Voltage | 1 kV |
| Current - Output 1 | 3 A |
| Efficiency | 84 % |
| Voltage - Output 1 | 5 V |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
