
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Type | LED Driver |
| Output Current | 150 mA |
| Max Supply Voltage | 400 V |
| Min Supply Voltage | 20 V |
| Max Supply Current | 250 µA |
| Number of Outputs | 1 |
| Internal Switch | No |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02976
Ext.Price$0.02976
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02976 | $0.02976 |
| 10 | $0.02621 | $0.26210 |
| 50 | $0.02455 | $1.22750 |
| 100 | $0.02299 | $2.29900 |
