PZ1608U471-1R0TF
Manufacturer:
Sunlord
Mfr.Part #:
PZ1608U471-1R0TF
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0603(1608 Metric) SMD/SMT 470 Ω 1 A
ParameterValue
DC Resistance (DCR)200 mΩ
Number of Lines1
Min Operating Temperature-55 °C
Impedance470 Ω
Max Operating Temperature125 °C
Width1.25 mm
Length2 mm
Tolerance25 %
RoHSCompliant
PackagingReel
Max Current Rating1 A