PZ3216D190-6R0TF
Manufacturer:
Sunlord
Mfr.Part #:
PZ3216D190-6R0TF
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 1206(3216 Metric) SMD/SMT 19 Ω 200 mA
ParameterValue
Tolerance25 %
Length3.2 mm
Width1.6 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-55 °C
Height1.3 mm
PackagingReel
RoHSCompliant
Impedance19 Ω
DC Resistance (DCR)100 mΩ
Max Current Rating200 mA