Q24FA20H00491
Manufacturer:
Epson
Mfr.Part #:
Q24FA20H00491
Datasheet:
Description:
Crystals SMD-2520-4P SMD/SMT 24 MHz 10 pF
ParameterValue
ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ω
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSNon-Compliant
Frequency24 MHz
Frequency Tolerance10 ppm
Load Capacitance10 pF