

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | ±20 ppm to ±50 ppm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Frequency | 7.3728 MHz |
| Load Capacitance | 10 pF to 32 pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ω |
| Frequency Tolerance | 20 ppm, 50 ppm |
| Drive Level | 100 µW |
| Height - Seated (Max) | 1.1 mm |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
