

| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5.0038 mm |
| Width | 5.0038 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Height | 1.7018 mm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 12 V |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 227 Ω |
| Frequency | 433.92 MHz |
| Output Current | 1.4 A |
| Insertion Loss (dB) | 2.4 dB |
| Bandwidth | 700 kHz |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
