| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 17 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 6 GHz |
| Interface | |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Operating Supply Current | 1 mA |
| Gain | |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency Range | 50 MHz to 6 GHz |
| Attenuation Value | 7.4 dB |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
