
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Interface | |
| Insertion Loss (dB) | 0.6 dB |
| Max Supply Voltage | 5 V |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| Data Rate | |
| Current - Receiving | |
| Current - Transmitting | |
| Output Power | |
| Supply Voltage | 2.5 V to 5 V |
| Sensitivity (dBm) | |
| Isolation | 26 dB |
| Frequency Range | 150 MHz to 5 GHz |
| Circuit Type | SPDT |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
