

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Resistance | 10 kΩ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | NPN |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Max Collector Current | 100 mA |
| Collector Emitter Breakdown Voltage | 50 V |
| Transition Frequency | 250 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
