
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 47 µF |
| Tolerance | 20 % |
| Life (Hours) | 2000 Hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 35 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 637
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13748
Ext.Price$0.13748
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13748 | $0.13748 |
| 10 | $0.06874 | $0.68740 |
| 50 | $0.06175 | $3.08750 |
| 100 | $0.05548 | $5.54800 |
| 500 | $0.04748 | $23.74000 |
| 1000 | $0.04064 | $40.64000 |
| 3000 | $0.03870 | $116.10000 |
| 5000 | $0.03685 | $184.25000 |
| 10000 | $0.03469 | $346.90000 |
